Naši zaposlenici su Vaši zaposlenici

 

 

 

dummy

Luka Sušac

Direktor
lsusac@zgdata.hr

 

 

dummy

Vedran Starčević

Direktor
vedran@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Davorko Hadviger

Voditelj sistemske podrške
davorko@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Zvonimir Živković

Voditelj projekata IS
zvonimir@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivan Lešić

Voditelj projekata IS
ilesic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivor Marić

Voditelj projekata IS
imaric@zgdata.hr

dummy

Darko Hadviger

Viši projektant IS
dhadviger@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Jadranko Križanec

Viši projektant IS
jkrizanec@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Stipe Cicvarić

Viši projektant IS
cicvaric@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Žarko Katavić

Viši projektant IS
zkatavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Tomislav Pavić

Viši projektant IS
tpavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Leopold Benkek

Viši projektant IS
lbenkek@zgdata.hr

dummy

Marko Antić

Projektant IS
mantic@zgdata.hr

dummy

Krešimir Sušac

Projektant IS
ksusac@zgdata.hr

 

dummy

Ružica Cvitković

Viši konzultant IS
ruzica@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Josip Stanković

Viši konzultant IS
jstankovic@zgdata.hr

dummy

Darko Cindrić

Viši konzultant IS
dcindric@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Davor Fabina

Viši konzultant IS
dfabina@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Daniel Banko

Konzultant IS
dbanko@zgdata.hr

dummy

Ivan Primorac

Konzultant IS
iprimorac@zgdata.hr

 

dummy

Lina Marku

Konzultant IS
lmarku@zgdata.hr

dummy

Stjepan Naglić

Sistem inženjer
stjepan@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Georg Linde

Sistem inženjer
linde@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Klaudija Beljo

Pomoćnik direktora
klaudija@zgdata.hr