Naši zaposlenici su Vaši zaposlenici

 

 

 

dummy

Luka Sušac

Direktor
lsusac@zgdata.hr

 

 

dummy

Vedran Starčević

Direktor
vedran@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Davorko Hadviger

Voditelj sistemske podrške
davorko@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Petra Voda Čehulić

Voditelj odnosa s kupcima
petra.voda@zgdata.hr

 

dummy

Zvonimir Živković

Voditelj razvoja
zvonimir@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivan Lešić

Voditelj razvoja
ilesic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivor Marić

Voditelj projekata IS
imaric@zgdata.hr

dummy

Darko Hadviger

Voditelj projekata IS
dhadviger@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Jadranko Križanec

Viši projektant IS
jkrizanec@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Stipe Cicvarić

Viši projektant IS
cicvaric@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Žarko Katavić

Viši projektant IS
zkatavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Tomislav Pavić

Viši projektant IS
tpavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Leopold Benkek

Voditelj projekata IS
lbenkek@zgdata.hr

dummy

Marko Antić

Viši projektant IS
mantic@zgdata.hr

dummy

Krešimir Sušac

Viši projektant IS
ksusac@zgdata.hr

 

dummy

Lovro Dugalić

Projektant IS
ldugalic@zgdata.hr

dummy

Mario Pavić

Projektant IS
mpavic@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Ružica Cvitković

Viši konzultant IS
ruzica@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Josip Stanković

Voditelj implementacija IS
jstankovic@zgdata.hr

dummy

Darko Cindrić

Voditelj podrške
dcindric@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Davor Fabina

Voditelj podrške
dfabina@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Ana Jakovljević

Viši konzultant IS
ana@zgdata.hr

dummy

Daniel Banko

Viši konzultant IS
dbanko@zgdata.hr

dummy

Ivan Primorac

Viši konzultant IS
iprimorac@zgdata.hr

 

dummy

Lina Marku

Viši konzultant IS
lmarku@zgdata.hr

dummy

Antonio Makjanić

Konzultant IS
antonio@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Sebastian Pajtak

Konzultant IS
sebastian.pajtak@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Stjepan Naglić

Sistem inženjer
stjepan@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Georg Linde

Sistem inženjer
linde@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Klaudija Beljo

Voditelj ureda
klaudija@zgdata.hr