Naši zaposlenici su Vaši zaposlenici

 

 

 

dummy

Vinko Sušac

Direktor
vsusac@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Vedran Starčević

Voditelj razvoja i podrške
vedran@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Luka Sušac

Voditelj prodaje
lsusac@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Davorko Hadviger

Voditelj sistemske podrške
davorko@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Zvonimir Živković

Voditelj projekata IS
zvonimir@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivan Lešić

Voditelj projekata IS
ilesic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Darko Hadviger

Viši projektant IS
dhadviger@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Jadranko Križanec

Viši projektant IS
jkrizanec@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Stipe Cicvarić

Viši projektant IS
cicvaric@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Žarko Katavić

Viši projektant IS
zkatavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Vinko Šego

Projektant IS
vsego@zgdata.hr

 

 

dummy

Tomislav Pavić

Projektant IS
tpavic@zgdata.hr

 

 

 

 

dummy

Ivor Marić

Projektant IS
imaric@zgdata.hr

dummy

Leopold Benkek

Projektant IS
lbenkek@zgdata.hr

dummy

Željko Perković

Projektant IS
zperkovic@zgdata.hr

 

dummy

Hrvoje Jurčić

Projektant IS
hjurcic@zgdata.hr

dummy

Ružica Cvitković

Viši konzultant IS
ruzica@zgdata.hr

 

 

 

dummy

Darko Cindrić

Viši konzultant IS
dcindric@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Davor Fabina

Viši konzultant IS
dfabina@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Igor Jerosimić

Konzultant IS
ijerosimic@zgdata.hr

dummy

Daniel Banko

Konzultant IS
dbanko@zgdata.hr

dummy

Stjepan Naglić

Sistem inženjer
stjepan@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Georg Linde

Sistem inženjer
linde@zgdata.hr

 

 

 

 

 

dummy

Klaudija Beljo

Pomoćnik direktora
klaudija@zgdata.hr